Kapat
k

Kurumsal Çözümler

WORKINTEAM, çeşitli kurumsal ihtiyaçları karşılamak için çok çeşitli kurumsal düzeyde web çözümleri oluşturma konusunda uzmanlaşmış en iyi kurumsal web geliştirme şirketidir. Kurumsal BT ve web çözümlerimiz en son web teknolojileri kullanılarak oluşturulmuştur ve güvenlidirler. Bu sayede işletmelerin genel işletim maliyetlerini düşürmelerine ve operasyonel verimliliği artırmalarına yardımcı oluyoruz.

Özel Kurumsal Web Geliştirme  *  Özel ERP Yazılım Geliştirme  *  CRM Yazılım Geliştirme  *  Kurumsal Sistem Entegrasyonu  *  Kurumsal Mobilite Çözümleri  *  Uçtan Uca BT Danışmanlığı

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

WORKINTEAM, web siteleri, B2C ve B2B portalları, kurumsal uygulamalar ve e-ticaret çözümleri için eksiksiz bir içerik yönetim sistemi (CMS) geliştirme hizmetleri ve çözümleri yelpazesi sunan üst düzey bir CMS geliştirme şirketidir. CMS geliştirme projeleri için %100 proje teslimi başarı oranımız, WORKINTEAM’deki yetenekli CMS geliştiricilerinin uzmanlığını göstermektedir.

Özel Web Geliştirme

Zengin özelliklere sahip, son derece işlevsel, güvenli ve ilgi çekici UI/UX tasarımlarıyla ölçeklenmiş özel web geliştirme hizmetlerimiz ile ünlü markaların dijital ihtiyaçlarını karışıyoruz. Özel web siteleri, web uygulamaları, web portalları, e-ticaret mağazaları gibi birçok alanda, uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan WORKINTEAM, Microsoft teknolojileri, PHP çekirdeği ve açık kaynak kodlamada mükemmel bir geliştirme ekibine sahiptir.

Özel Web Sitesi  *  Web CMS  *  Web Portalı  *  e-Ticaret Web Sitesi  *  Kurumsal Web Uygulamaları

E-Ticaret Altyapısı

En iyi çevrimiçi alışveriş deneyimleri için güzel web tabanlı e-ticaret çözümleri geliştiren lider bir e-ticaret web geliştirme şirketiyiz. E-Ticaret web sitesi geliştirme hizmetlerimiz, tam teşekküllü çevrimiçi e-ticaret mağazası web tasarımını ve küçük, orta ve büyük ölçekli perakende işletmeleri için özel e-ticaret web geliştirmeyi içerir.

Fraud Proof eCommerce  *  Online eCommerce  *  Responsive eCommerce  *  SaaS based eCommerce  *  Multi-vendor Store  *  Shopping Cart  *  Custom eCommerce  *  Mobile Commerce

Mobil Backend & API

1997’den beri lider bir web sitesi geliştirme şirketi olarak, web uygulamaları ve mobil uygulamalar için en iyi arka uç geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Ana kodlayıcılarımız, web ve mobil uygulamaları etkileşimli ve kullanıcı dostu hale getirmek için özel REST API hizmetleri ve çözümleri sağlar. Mobil, masaüstü, web ve IoT uygulamaları için yerinde ve bulut tabanlı arka uç uygulama çözümleri oluşturmada yılların deneyimine sahibiz. API odaklı mimarimiz, web uygulamalarının ve mobil uygulamaların ön ucunu besler. Geliştirdiğimiz güçlü arka uç, gerektiğinde uygulamanızı ölçeklendirecek, daha hızlı performans gösterecek ve optimum veri depolama güvenliği ile sorunsuz 3. taraf entegrasyonu sunacaktır.

Mobil CMS  *  Sosyal Bütünleşme  *  API / Web Hizmetleri  *  Push ile Uygulama Etkileşimi  *  Kimlik Doğrulama Hizmetleri  *  İçerik Dağıtımı