Kapat
k

Konseptten nihai çözüme kadar tasarlıyoruz.

Basit tasarım karmaşık bir süreçtir. Zorluklara ve çözümlere odaklanarak ve ardından kitleyi merkezde tutan işlevsel kullanıcı arayüzleri oluşturarak bu süreci basitleştiriyoruz.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

WORKINTEAM, web siteleri, B2C ve B2B portalları, kurumsal uygulamalar ve e-ticaret çözümleri için eksiksiz bir içerik yönetim sistemi (CMS) geliştirme hizmetleri ve çözümleri yelpazesi sunan üst düzey bir CMS geliştirme şirketidir. CMS geliştirme projeleri için %100 proje teslimi başarı oranımız, WORKINTEAM’deki yetenekli CMS geliştiricilerinin uzmanlığını göstermektedir.

Özel Web Geliştirme

Zengin özelliklere sahip, son derece işlevsel, güvenli ve ilgi çekici UI/UX tasarımlarıyla ölçeklenmiş özel web geliştirme hizmetlerimiz ile ünlü markaların dijital ihtiyaçlarını karışıyoruz. Özel web siteleri, web uygulamaları, web portalları, e-ticaret mağazaları gibi birçok alanda, uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan WORKINTEAM, Microsoft teknolojileri, PHP çekirdeği ve açık kaynak kodlamada mükemmel bir geliştirme ekibine sahiptir.

Özel Web Sitesi  *  Web CMS  *  Web Portalı  *  e-Ticaret Web Sitesi  *  Kurumsal Web Uygulamaları

Fikir Atölyesine neden ihityacınız var?

Tasarım süreçlerimizin merkezinde yenilikçi fikir yeteneğimiz bulunmaktadır. Özgün çizgilere ve sürekli yeniliğe açık bir tasarım ekibiyle tüm projelerimizin mimarisini oluşturmadan önce projelerinizin ihtiyaçlarını keşfediyoruz. Yaratıcılıktan aldığımız ilham ile de fikir atölyemizde projelerinizin geliştirilmesindeki ilk adımları atıyoruz.

Mobil Backend & API

1997’den beri lider bir web sitesi geliştirme şirketi olarak, web uygulamaları ve mobil uygulamalar için en iyi arka uç geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Ana kodlayıcılarımız, web ve mobil uygulamaları etkileşimli ve kullanıcı dostu hale getirmek için özel REST API hizmetleri ve çözümleri sağlar. Mobil, masaüstü, web ve IoT uygulamaları için yerinde ve bulut tabanlı arka uç uygulama çözümleri oluşturmada yılların deneyimine sahibiz. API odaklı mimarimiz, web uygulamalarının ve mobil uygulamaların ön ucunu besler. Geliştirdiğimiz güçlü arka uç, gerektiğinde uygulamanızı ölçeklendirecek, daha hızlı performans gösterecek ve optimum veri depolama güvenliği ile sorunsuz 3. taraf entegrasyonu sunacaktır.

Mobil CMS  *  Sosyal Bütünleşme  *  API / Web Hizmetleri  *  Push ile Uygulama Etkileşimi  *  Kimlik Doğrulama Hizmetleri  *  İçerik Dağıtımı