Kapat
k

iOS Uygulama Geliştirme

WORKINTEAM, uzman iOS geliştiricilerinden oluşan yetenekli bir havuza sahip en iyi iOS / iPhone uygulama geliştirme şirketidir. Müşterilerimize, en yeni ve en yeni iOS sürümleri ve iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV gibi iOS cihazları dahil olmak üzere tüm iOS platformlarında mükemmel şekilde çalışan özel uygulamalarla yardımcı oluyoruz.

iPhone  *  iPad  *  Apple Watch  *  Apple TV  *  SiriKit ile iOS  *  MLkit ile iOS  *  ARkit ile iOS  *  iOS Testleri

Çapraz Platformlar

WORKINTEAM, işletmeleri çok çeşitli mobil uygulamalarla güçlendiren, platformlar arası en iyi mobil uygulama geliştirme şirketidir. Platformlar arası mobil uygulamalarımız, müşterileri birçok avantajla güçlendirir ve ayrıca farklı işletim sistemlerine sahip cihazları kullanarak daha geniş bir kitleyi kapsamaya yardımcı olur. Çapraz platform geliştiricilerimiz, Xamarin, React Native, PhoneGap, Titanium (Appcelerator) gibi platformlar arası teknolojiler ve çerçevelerle uygun maliyetli, kaliteli ve çok yönlü mobil uygulamalar oluşturma konusunda kanıtlanmış uzmanlığa sahiptir.

Hibrit Uygulamalar

Hibrit uygulamalar, her iki dünyanın, web uygulamalarının ve yerel uygulamaların en iyilerini birleştirir. En iyi hibrit mobil uygulama geliştirme hizmetlerimiz aracılığıyla oluşturulan uygulamalar geliştirme maliyetini düşürür, cihaz verilerine kolay erişim sağlar, çevrimdışı çalışır ve çeşitli platformlara ve işletim sistemlerine ölçeklenir. Hybrid uygulamaları geliştirmek için Javascript, HTML5 ve CSS3’ün gücünü PhoneGap, Appcelerator gibi en yeni çerçevelerle birleştiren WORKINTEAM’den hibrit uygulama geliştiricilerini işe alın.

Hibrit Mobil Uygulama Geliştirme  *  Hibrit Çerçevelere Geçiş  *  Destek ve Bakım  *  Bağımsız Test  *  PhoneGap Uygulamalar  *  Xamarin Uygulamalar  *  Duyarlı Web Uygulaması  *  Hibrit Uygulama Danışmanlığı

Android Uygulama Geliştirme

Küresel markalar, kuruluşlar ve girişimciler için spesifik Android mobil uygulama çözümleri sunan lider bir Android uygulama geliştirme şirketiyiz. Android platformlarının tüm yelpazesini kapsayarak Akıllı Telefonlar, Tabletler, Android Wear ve Android TV için niş Android uygulamaları oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. En son Android işletim sistemi sürüm uyumluluğuna sahip tüm Android cihazlarda çalışan özel Android uygulamaları oluşturmak için bizimle çalışabilirsiniz.

Android Mobil  *  Android TV  *  Android Tablet  *  Chromebook  *  Android Wear  *  Android Things  *  Firebase  *  Dialogflow

Bulut Tabanlı Uygulamalar

Sertifikalı uzmanlarımız tarafından yönetilen Bulut Danışmanlığı – Mobil Uygulamalarınız, Web Uygulamalarınız ve API’leriniz için maksimum ölçeklenebilirlik, performans ve eşzamanlılık sağlar. En başından itibaren veya keşif aşamasında, SIFIR kesinti süresiyle farklı kanallarda bilgi dağıtımını optimize etmek için uzman bulut danışmanlığıyla bulut stratejisini şekillendirmenize yardımcı olacağız. Şirketimiz, olağanüstü performans sunmak için Amazon Web Services (AWS), Azure, Rackspace ve DigitalOcean gibi önde gelen sağlayıcılarla yakın işbirliği içinde çalışır.

Bulut Danışmanlığı  *  Buluta Geçin  *  İçerik Teslimi  *  Yönetilebilir Bulut Hizmetleri  *  AWS Bulut Hizmetleri  *  Google Bulut Hizmetleri  *  DevOps Danışmanlığı  *  DevOps Hizmetleri

Aşamalı Web Uygulamaları

Herhangi bir yerel mobil uygulamayla aynı, kesintisiz performans sağlayan uygulamalar oluşturmak için Progresif Web Uygulamaları (PWA) geliştirme hizmetlerinde mükemmellik sağlıyoruz. WORKINTEAM, kullanıcı etkileşimini en üst düzeye çıkarmak amacıyla tüm platformlarda minimum çabayla daha hızlı çalışan aşamalı web uygulamaları oluşturur. Çevrimdışı tarama, push bildirimi, veri analizi ve kolay dağıtım kanalları gibi benzersiz özellikleri web uygulamalarına entegre ediyoruz.

Özel PWA Geliştirme  *  Aşamalı Web Uygulama Tasarımı  *  Uygulama Kabuğu Mimarisi  *  Yük Dengeleme Hizmeti  *  Uzman PWA Danışmanlığı  *  PWA Yükseltmeleri ve Desteği